Responsive Favicons (3.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Tags
ja: タグ

en: Path
ja: パス

en: The file could not be created.
ja: ファイルを作成できませんでした。

en: About
ja: アバウト

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ja: %file を展開できません。有効なアーカイブでありません。
