Responsive Favicons (3.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Path
pt: Caminho

en: The file could not be created.
pt: Não foi possível criar o ficheiro.

en: About
pt: Sobre

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pt: Não foi possível extrair %file, não é um ficheiro válido.
