Responsive Favicons (3.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Tags
sk: Značky

en: Path
sk: Cesta

en: The file could not be created.
sk: Súbor nie je možné vytvoriť.

en: About
sk: Informácie o

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť %file, nie je platný archív.
