Responsive Favicons (3.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: The file could not be created.
kn: ಕಡತವನ್ನ ಸೃಷ್ಟಿಸಲು ಆಗಲಿಲ್ಲ.

en: About
kn: ಕುರಿತು
