Responsive Favicons (3.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Tags
cs: Štítky

en: Path
cs: Cesta

en: The file could not be created.
cs: Soubor nelze vytvořit.

en: About
cs: Popis

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
cs: Neplatný archív %file, není možné rozbalit.
