Responsive Favicons (3.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Tags
sq: Etiketat

en: Path
sq: Pozicioni

en: The file could not be created.
sq: Skedari nuk mundi të krijohet.

en: About
sq: Informacione

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sq: I pamundur ekstraktimi i %file, arkivë jo valide.
