Responsive Favicons (4.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Tags
id: Tag

en: Path
id: Jalur

en: The file could not be created.
id: File tidak bisa dibuat.

en: About
id: Tentang

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
id: Tidak bisa mengekstrak %file, bukan arsip yang benar.
