Responsive Favicons (4.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Path
hi: मार्ग

en: The file could not be created.
hi: फ़ाइल नहीं बनाई जा सकता है.

en: About
hi: के बारे में
