Responsive Favicons (4.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Path
lt: Kelias

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: About
lt: Apie

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.
