Responsive Favicons (4.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Tags
pl: Tagi

en: Path
pl: Ścieżka

en: The file could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć pliku.

en: About
pl: O stronie

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pl: Nie można rozpakować pliku %file, to nie jest prawidłowe archiwum.
