Responsive Favicons (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: The file could not be created.
pt: O arquivo não pôde ser criado.

en: About
pt: Sobre

en: Provided archive contains no files.
pt: O arquivo compactado enviado não contém arquivos.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pt: Não foi possível extrair %file, não é um arquivo válido.
