Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Picture
ar: الصورة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Square
ar: ميدان

en: Sizes
ar: احجام

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Width and height can not both be blank.
ar: لا يمكن للارتفاع والعرض أن يكون كلاهما فارغاً.

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Breakpoint group
ar: مجموعة نقاط التوقف
