Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Picture
bo: པར

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Width and height can not both be blank.
bo: ཞེང་ཚད་དང་མཐོ་ཚད་སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་།

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
