Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Picture
el: Εικόνα

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Width and height can not both be blank.
el: Το πλάτος και το ύψος δεν μπορούν να είναι και τα δύο κενά.

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής
