Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Picture
eo: Bildo

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
