Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Picture
ka: სურათი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Sizes
ka: ზომები
