Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Effects
vi: Hiệu ứng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Width and height can not both be blank.
vi: Không được để trống cả chiều rộng lẫn chiều dài.

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh
