Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Picture
bg: Изображение

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Image styles
bg: Размери на изображения
