Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Picture
gl: Imaxe

en: Exclude
gl: Excluír

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Square
gl: Cadrado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Width and height can not both be blank.
gl: Non se poden deixar a vez en branco ancho e alto.

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe
