Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: px
mn: пиксел

en: Picture
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
