Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Picture
ku: وێنە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
