Responsive Layout Builder (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Hello World
de: Hallo Welt

en: Responsive settings
de: Responsive Einstellungen

en: Breakpoint group
de: Breakpoint-Gruppe

en: @entity being viewed
de: @entity wurde angesehen
