Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Nothing
az: heç nə

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin

en: Linked to media item
az: Media elementi ilə əlaqələndirilib
