Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater
