Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Media
fr: Média

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Nothing
fr: Rien

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif

en: Configure Responsive Image Styles
fr: Configurer Responsive Image Styles

en: Linked to media item
fr: Lié à l'élément média
