Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Media
hr: Mediji

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
