Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
