Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Media
sk: Médiá

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
