Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar

en: Linked to media item
sv: Länkad till mediaobjekt
