Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
