Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Media
tr: Medya

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili

en: Configure Responsive Image Styles
tr: Duyarlı Görsel Stillerini Yapılandır
