Responsive and off-canvas menu (4.2.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Menu
es: Menú

en: Other
es: Otro(s)

en: Delay
es: Retraso

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: White
es: Blanco

en: Black
es: Negro

en: Speed
es: Velocidad

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro
