Responsive and off-canvas menu (4.3.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Black
km: ខ្មៅ
