Responsive and off-canvas menu (4.3.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Other
ps: نور

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
