Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Both
eu: Biak

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: jQuery Update
eu: jQuery Eguneraketa

en: Right to left
eu: Eskuinetik ezkerrera

en: Left to right
eu: Ezkerretik eskuinera
