Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Cover
kn: ಕೋವರ್

en: Right to left
kn: ಬಲದಿಂದ ಎಡಕ್ಕೆ

en: Left to right
kn: ಎಡದಿಂದ ಬಲಕ್ಕೆ

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
