Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Left
bo: གཡོན

en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན

en: Left to right
bo: གཡོན་ནས་གཡས

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད
