Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Menu
br: Lañser
