Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Menu
cy: Dewislen

en: Theme
cy: Thema

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Custom
cy: Addasu

en: Both
cy: Y ddau

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo

en: Right to left
cy: De i chwith

en: Left to right
cy: Chwith i'r dde
