Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Menu
el: Μενού

en: Theme
el: Θέμα

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Both
el: Και τα δύο

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Three
el: Τρία

en: Right to left
el: Δεξιά προς αριστερά

en: Left to right
el: Αριστερά προς δεξιά

en: Style settings
el: Ρυθμίσεις στυλ

en: Four
el: Τέσσερα
