Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Menu
fa: منو

en: Theme
fa: پوسته

en: Expanded
fa: گسترده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Both
fa: هردو

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Light
fa: روشن

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Left to right
fa: چپ به راست

en: Dark
fa: تاریک
