Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Both
gu: બંને

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
