Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Menu
hr: Izbornik

en: Theme
hr: Tema

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Both
hr: Oba

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Right to left
hr: S desna na lijevo

en: Left to right
hr: S lijeva na desno
