Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: One
hu: Egy

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Custom
hu: Egyéni

en: Both
hu: Mindkettő

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Two
hu: Kettő

en: Three
hu: Három

en: Light
hu: Világos

en: Cover
hu: Borító

en: Right to left
hu: Jobbról balra

en: Left to right
hu: Balról jobbra

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Style settings
hu: Stílus beállításai

en: Four
hu: Négy

en: Five
hu: Öt

en: Dark
hu: Sötét
