Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Left
hy: Ձախ

en: Right to left
hy: Աջից ձախ

en: Left to right
hy: Ձախից աջ
