Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Left to right
kk: Солдан оңға
