Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Right to left
nn: Høgre mot venstre

en: Left to right
nn: Venstre mot høgre
