Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: One
pt: Um

en: Theme
pt: Tema

en: Expanded
pt: Expandido

en: Custom
pt: Personalizado

en: Both
pt: Ambos

en: center
pt: centro

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Collapsed
pt: Recolhido(a)

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Two
pt: Dois

en: Three
pt: Três

en: jQuery Update
pt: Atualizar jQuery

en: Cover
pt: Capa

en: Right to left
pt: Direita para esquerda

en: Left to right
pt: Esquerda para direita

en: Style settings
pt: Configurações de estilo

en: Four
pt: Quatro

en: Dark
pt: Escuro
