Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: One
sv: Ett

en: Menu
sv: Meny

en: Theme
sv: Tema

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Custom
sv: Anpassad

en: Both
sv: Båda

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Two
sv: Två

en: Three
sv: Tre

en: Light
sv: Ljust

en: Cover
sv: Täcka

en: Right to left
sv: Höger till vänster

en: Left to right
sv: Vänster till höger

en: Style settings
sv: Inställningar för stil

en: Four
sv: Fyra

en: Dark
sv: Mörkt
