Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Right to left
ur: دائیں سے بائیں

en: Left to right
ur: بائیں سے دائیں
